08-511 770 11 [email protected]

 

Välkommen till Wiveko Redovisning AB! Vi finns i lokaler i centrala Vallentuna, bakom Vallentuna gymnasium.  Vi är auktoriserade av SRF- Srf Konsulterna, kvalitetsstämpeln för dig som kund.

Mirja Eriksson
Kontorschef, utbildad redovisningsekonom, arbetar med redovisning, moms, löner samt bokslut.

mirja@nullwiveko.se
Tel: 08-511 770 11

Lena Danius
Certifierad redovisningsekonom, arbetar med redovisning, moms, löner.

lena@nullwiveko.se
Tel: 08-511 770 11

Pervin Feili
Utbildad redovisningsekonom, arbetar med redovisning, moms och löner.

pervin@nullwiveko.se
Tel: 08-511 770 11

Juhani Pekkanen
Auktoriserad redovisningskonsult , arbetar med redovisning, moms, löner, bokslut, årsredovisningar och inkomstdeklarationer.

Juhani@nullwiveko.se
Tel: 08-511 770 11

Christer Hägglund
Ägare till Wiveko Redovisning AB. Auktoriserad redovisningskonsult, arbetar med redovisning, moms, löner, bokslut, årsredovisningar och inkomstdeklarationer.

christer@nullwiveko.se
Tel: 08-511 770 11

Bissa Nyström
Utbildad redovisningsekonom, arbetar med redovisning, moms, löner samt bokslut.

bissa@nullwiveko.se
Tel: 08-511 770 11

Natalie Hägglund
Utbildad redovisningsekonom, arbetar med redovisning.

natalie@nullwiveko.se

Elsa Svalberg – Förädraledig tillsvidare. 
Utbildad redovisningsekonom, arbetar med redovisning, moms och löner.

elsa@nullwiveko.se
Tel: 08-511 770 11